Beit Krakow Newsletter 02 listopada 2009 | 15 cheszwan 5770

Pragniemy życzyć Rabin Tanyi szczęśliwej i bezpiecznej podróży do domu w Izraelu na krótkie wakacje i szybkiego powrotu do drugiego domu (beitu) w Krakowie.

Na jutrzejszych zajęciach „Wstępu do Judaizmu” wszyscy uczesnicy dostaną materiał do przerobienia przez następne dwa tygodnie. Kurs „Wstępu do Judaizmu” wznowimy po powrocie Rabin Tanyi, 24 listopada.

W międzyczasie wieczory Szbatowe będą organizowane przez członków naszej społeczności. Więcej informacji pod numerem  510 091 703 i w kolejnych newsletterach.

Przypominamy, że Beit Kraków i wszystkie organizowane przez nas wydarzenia można teraz znaleźć na facebooku. Zapraszamy do naszego internetowego grona.

We would like to wish a very safe and sound journey to Rabbi Tanya, who will be going to her home to Israel for a short vacation. We would also like to wish her a very quick return to her other home (bait) in Krakow.

During tomorrow’s „Introduction to Judaism” class all participants will receive reading material and homework for the next two weeks, after which the course will resume on November 24th.

In the meantime Shabbat evenings will be organized by members of our community. More information at  510 091 703 and in the next newsletters.

Beit Krakow and all our events are also on facebook So stay in touch with us wherever you are.

Podobne Wpisy | Related posts